Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

Informacje z tematu: PZHiPBM publikowane w portalu farmer.pl
  0 0

  17 czerwca 2015 roku Federacja Związków Producentów - Dzierżawców i Właścicieli Rolnych, Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego oraz Polski Związek Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego podpisały Porozumienie na rzecz rozwoju produkcji i hodowli bydła mięsnego.

  0 0

  O ocenę aktualnej sytuacji na rynku żywca wołowego poprosiliśmy Bogusława Rogusia, prezesa zarządu Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego.

  0 0
 • 03/09/16--00:00: Powtarzalność jest ważna
 • Zdaniem Bogusława Rogusia, prezesa PZHiPBM, ważne jest aby wołowina była powtarzalna. Osiągnąć to można poprzez opasanie zwierząt czystorasowych mięsnych.

  0 0

  Z roku na rok przybywa czystorasowego bydła mięsnego, które zaczyna wypierać mieszańce.<br /><br />

  0 0

  Polski Związek Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego oferuje swoim członkom możliwość bezpłatnego przebadania swoich stad w kierunku pasożytów układu pokarmowego.

  0 0

  Porozumienie trójstronne zawarte pomiędzy Polskim Związkiem Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego, Polskim Zrzeszeniem Producentów Bydła Mięsnego oraz Federacją Związków Pracodawców - Dzierżawców i Właścicieli Rolnych obowiązuje już od roku.

  0 0

  Podczas ostatniego Walnego Zgromadzenia, głosami delegatów wybrano nowego prezesa Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego. Wyklarował się również skład zarządu.

  0 0

  14 marca na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie ( woj. podlaskie) po raz piąty odbyła się Aukcja Bydła Mięsnego organizowana przez Polski Związek Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego.

  0 0

  Podczas XXV Szkoły Zimowej Hodowców Bydła obecny był temat hodowli bydła mięsnego w Polsce. Jednym z prelegentów był Jacek Zarzecki, prezes Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego. 

  0 0

  O sposobach zwiększania zysków z produkcji bydła mięsnego mówił Jacek Zarzecki, prezes Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego podczas XXV Szkoły Zimowej Hodowców Bydła.

  0 0

  Zarząd Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego podjął decyzję o utworzeniu sekcji hodowli ekologicznej. Powodem utworzenia sekcji jest coraz większe zainteresowanie tym kierunkiem produkcji.

  0 0

  Podczas Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych dokonano wyboru najlepszych sztuk bydła mięsnego w kraju.

  0 0

  Władze Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego zapowiadają, że już niebawem ma odbyć się kolejna aukcja młodych zwierząt hodowlanych oraz będących materiałem do opasu.

  0 0

  Ponad 260 sztuk odsadków w wadze od 180 do 470 kg sprzedano w czasie VI aukcji bydła mięsnego w Janowie (powiat sokólski). Organizatorem aukcji był Polski Związek Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego oraz spółka Bydło Mięsne.

  0 0

  Projekt zmian w ustawie o ochronie zwierząt w zakresie zakazu uboju rytualnego spowodował sprzeciw przedstawicieli rolników zajmujących się hodowlą i opasem bydła.

  0 0

  7 grudnia 2017 r. odbyła się VII aukcja bydła mięsnego w Janowie, będąca ostatnim tego typu wydarzeniem w bieżącym roku. Organizatorzy znów mówią o sukcesie.

  0 0
 • 01/25/18--23:40: PZHiPBM szkoli hodowców
 • Polski Związek Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego organizuje darmowe szkolenia dla rolników, zajmujących się produkcją bydła mięsnego.

  0 0

  Wczoraj, 6 marca w Oddziale MODR Poświętne w Płońsku odbyło się szkolenie dedykowane dla hodowców i producentów bydła mięsnego.

  0 0

  W dniach 30 czerwca – 1 lipca br. na terenie Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie odbyła się specjalistyczna III Krajowa Wystawa Bydła Mięsnego.

  0 0

  W ostatnich latach obserwowany jest wyraźny rozwój produkcji bydła mięsnego w kraju. O perspektywy dla tego rynku pytamy Jacka Zarzeckiego, Prezesa Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego.